Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Papírový kelímek (PAP/PE) bílý Ø90mm 510ml `0,4L/16oz/XL` [10 ks]
Kód: 82351Detailní popis produktu
Karton = 24 balení
Papírový kelímek (PAP/PE) bílý Ø90mm 510ml `0,4L/16oz/XL` [10 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAPÍROVÉ KELÍMKY A VÍČKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.134 kg |
| EAN: | 8591199823515 |
| Barva: | bílá |
| Délka (cm): | 9 |
| Materiál: | papír |
| Objem (L): | 0.51 |
| Počet kusů: | 10 |
| průměr: | 90 mm |
| Průměr (cm): | 9 |
| Šířka (cm): | 9 |
| velikost: | 510 ml |
| Výška (cm): | 13.6 |
