Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Papírový kelímek (PAP/PE) "Coffee to go" Ø80mm 280ml `0,2L/8oz/M` + víčko [10 sad]
Kód: 82228Detailní popis produktu
Karton = 12 balení
Papírový kelímek (PAP/PE) "Coffee to go" Ø80mm 280ml `0,2L/8oz/M` + víčko [10 sad]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAPÍROVÉ KELÍMKY A VÍČKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.101 kg |
| EAN: | 8591199822280 |
| Barva: | hnědá |
| Délka (cm): | 8 |
| Materiál: | papír |
| Objem (L): | 0.28 |
| Počet kusů: | 10 |
| průměr: | 80 mm |
| Průměr (cm): | 8 |
| Šířka (cm): | 8 |
| velikost: | 280 ml |
| Výška (cm): | 10.3 |
