Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Papírový kelímek (FSC Mix/PE) kraft Ø62mm 110ml `0,08L/4oz/XS` [50 ks]
Kód: 76411Související produkty
Detailní popis produktu
Karton = 20 balení
Papírový kelímek (FSC Mix/PE) kraft Ø62mm 110ml `0,08L/4oz/XS` [50 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAPÍROVÉ KELÍMKY A VÍČKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.162 kg |
| EAN: | 8591199764115 |
| Barva: | kraft |
| Délka (cm): | 6.2 |
| Materiál: | papír |
| Objem (L): | 0.11 |
| Počet kusů: | 50 |
| průměr: | 62 mm |
| Průměr (cm): | 6.2 |
| Šířka (cm): | 6.2 |
| velikost: | 110 ml, XS |
| Výška (cm): | 6 |
