Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Papírový kelímek (PAP/PE) bílý Ø80mm 330ml `0,3L/10oz/ML` [10 ks]
Kód: 82333Detailní popis produktu
Karton = 30 balení
Papírový kelímek (PAP/PE) bílý Ø80mm 330ml `0,3L/10oz/ML` [10 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAPÍROVÉ KELÍMKY A VÍČKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.097 kg |
| EAN: | 8591199823331 |
| Barva: | bílá |
| Délka (cm): | 8 |
| Materiál: | papír |
| Objem (L): | 0.33 |
| Počet kusů: | 10 |
| průměr: | 80 mm |
| Průměr (cm): | 8 |
| Šířka (cm): | 8 |
| velikost: | 330 ml |
| Výška (cm): | 11.4 |
