Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Papírový kelímek (FSC Mix/PE) s cejchem bílý Ø80mm 0,3L [50 ks]
Kód: 76703Související produkty
Karton = 20 balení
Karton = 10 balení
Karton = 10 balení
Detailní popis produktu
Karton = 20 balení
Papírový kelímek (FSC Mix/PE) s cejchem bílý Ø80mm 0,3L [50 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAPÍROVÉ KELÍMKY A VÍČKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.357 kg |
| EAN: | 8591199767031 |
| Barva: | bílá |
| Délka (cm): | 8 |
| Materiál: | papír |
| Objem (L): | 0.3 |
| Počet kusů: | 50 |
| průměr: | 80 mm |
| Průměr (cm): | 8 |
| Šířka (cm): | 8 |
| velikost: | 300 ml |
| Výška (cm): | 11.9 |
Karton = 10 balení
Karton = 10 balení
Karton = 16 balení
Karton = 24 balení
Karton = 10 balení
Karton = 10 balení
Karton = 16 balení
Karton = 20 balení
Karton = 16 balení
Karton = 16 balení
Karton = 20 balení
Karton = 20 balení
Karton = 10 balení
Karton = 20 balení
Karton = 20 balení
