Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Papírový kelímek (FSC Mix/PE) kraft Ø90mm 420ml `0,3L/12oz/L` [50 ks]
Kód: 76442Související produkty
Karton = 10 balení
Karton = 10 balení
Karton = 10 balení
Karton = 10 balení
Karton = 6 balení
Karton = 10 balení
Karton = 10 balení
Detailní popis produktu
Karton = 16 balení
Papírový kelímek (FSC Mix/PE) kraft Ø90mm 420ml `0,3L/12oz/L` [50 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAPÍROVÉ KELÍMKY A VÍČKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.529 kg |
| EAN: | 8591199764429 |
| Barva: | kraft |
| Délka (cm): | 9 |
| Materiál: | papír |
| Objem (L): | 0.42 |
| Počet kusů: | 50 |
| průměr: | 90 mm |
| Průměr (cm): | 9 |
| Šířka (cm): | 9 |
| velikost: | 420 ml |
| Výška (cm): | 11 |
Karton = 20 balení
Karton = 16 balení
Karton = 24 balení
Karton = 10 balení
Karton = 16 balení
Karton = 16 balení
Karton = 20 balení
Karton = 10 balení
Karton = 16 balení
Karton = 20 balení
Karton = 20 balení
Karton = 20 balení
Karton = 30 balení
Karton = 10 balení
