Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Kelímek (rPET) čirý Ø95mm 0,3L [50 ks]
Kód: 76103Související produkty
Karton = 16 balení
Karton = 16 balení
Karton = 16 balení
Karton = 16 balení
Karton = 24 balení
Karton = 25 balení
Karton = 50 balení
Karton = 25 balení
Karton = 25 balení
Karton = 16 balení
Karton = 50 balení
Karton = 20 balení
Karton = 16 balení
Karton = 50 balení
Karton = 20 balení
Karton = 16 balení
Detailní popis produktu
Karton = 16 balení
Kelímek (rPET) čirý Ø95mm 0,3L [50 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLASTOVÉ KELÍMKY (PET) A VÍČKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.437 kg |
| EAN: | 8591199761039 |
| Barva: | transparentní |
| Délka (cm): | 9.5 |
| Materiál: | plast |
| Objem (L): | 0.3 |
| Počet kusů: | 50 |
| průměr: | 95 mm |
| Průměr (cm): | 9.5 |
| Šířka (cm): | 9.5 |
| velikost: | 300 ml |
| Výška (cm): | 11 |
Karton = 20 balení
Karton = 16 balení
Karton = 20 balení
Karton = 10 balení
Karton = 20 balení
Karton = 16 balení
Karton = 30 balení
Karton = 16 balení
Karton = 16 balení
Karton = 10 balení
Karton = 20 balení
Karton = 16 balení
Karton = 20 balení
Karton = 10 balení
