Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Kelímek (PP) bílý Ø95mm 0,5L [10 ks]
Kód: 65305Detailní popis produktu
Karton = 33 balení
Kelímek (PP) bílý Ø95mm 0,5L [10 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLASTOVÉ KELÍMKY (PP) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.073 kg |
| EAN: | 8591199653051 |
| Barva: | bílá |
| Délka (cm): | 9.5 |
| Materiál: | plast |
| Objem (L): | 0.5 |
| Počet kusů: | 10 |
| průměr: | 95 mm |
| Průměr (cm): | 9.5 |
| Šířka (cm): | 9.5 |
| velikost: | 500 ml |
| Výška (cm): | 13.5 |
