Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Kelímek (PP) průhledný Ø57mm 80ml [100 ks]
Kód: 73230Detailní popis produktu
Karton = 48 balení
Kelímek (PP) průhledný Ø57mm 80ml [100 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLASTOVÉ KELÍMKY (PP) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| EAN: | 8591199732305 |
| Barva: | transparentní |
| Délka (cm): | 5.7 |
| Materiál: | plast |
| Objem (L): | 0.08 |
| Počet kusů: | 100 |
| průměr: | 57 mm |
| Průměr (cm): | 5.7 |
| Šířka (cm): | 5.7 |
| velikost: | 80 ml |
| Výška (cm): | 5.3 |
