Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Kelímek (PP) průhledný Ø95mm 0,3L [50 ks]
Kód: 73218Detailní popis produktu
Karton = 32 balení
Kelímek (PP) průhledný Ø95mm 0,3L [50 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLASTOVÉ KELÍMKY (PP) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.329 kg |
| EAN: | 8591199732183 |
| Barva: | transparentní |
| Délka (cm): | 9.5 |
| Materiál: | plast |
| Objem (L): | 0.3 |
| Počet kusů: | 50 |
| průměr: | 95 mm |
| Průměr (cm): | 9.5 |
| Šířka (cm): | 9.5 |
| velikost: | 300 ml |
| Výška (cm): | 11.1 |
