Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Kelímek (PP) bílý Ø70mm 0,2L [15 ks]
Kód: 65302Detailní popis produktu
Karton = 80 balení
Kelímek (PP) bílý Ø70mm 0,2L [15 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLASTOVÉ KELÍMKY (PP) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.038 kg |
| EAN: | 8591199653020 |
| Barva: | bílá |
| Délka (cm): | 7 |
| Materiál: | plast |
| Objem (L): | 0.2 |
| Počet kusů: | 15 |
| průměr: | 70 mm |
| Průměr (cm): | 7 |
| Šířka (cm): | 7 |
| velikost: | 200 ml |
| Výška (cm): | 9.9 |
