Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Kávový kelímek (PP) hnědo/bílý Ø70mm 180ml [15 ks]
Kód: 65301Související produkty
Detailní popis produktu
Karton = 60 balení
Kávový kelímek (PP) hnědo/bílý Ø70mm 180ml [15 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLASTOVÉ KELÍMKY PRO HORKÉ NÁPOJE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| EAN: | 8591199653013 |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Délka (cm): | 7 |
| Materiál: | plast |
| Objem (L): | 0.18 |
| Počet kusů: | 15 |
| průměr: | 70 mm |
| Průměr (cm): | 7 |
| Šířka (cm): | 7 |
| velikost: | 180 ml |
| Výška (cm): | 8.6 |
