Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Papírový automatový kelímek (FSC Mix/PE) bílý Ø70mm 150ml [80 ks]
Kód: 76201Detailní popis produktu
Karton = 30 balení
Papírový automatový kelímek (FSC Mix/PE) bílý Ø70mm 150ml [80 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AUTOMATOVÉ KELÍMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.357 kg |
| EAN: | 8591199762012 |
| Barva: | bílá |
| Délka (cm): | 7 |
| Materiál: | papír |
| Objem (L): | 0.15 |
| Počet kusů: | 80 |
| průměr: | 70 mm |
| Průměr (cm): | 7 |
| Šířka (cm): | 7 |
| velikost: | 150 ml |
| Výška (cm): | 8 |
