Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Kelímek (XPP) Airpac Snow`s Ø78mm 0,2L/0,25L [50 ks]
Kód: PP966Detailní popis produktu
Karton = 25 balení
Kelímek (XPP) Airpac Snow`s Ø78mm 0,2L/0,25L [50 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KELÍMKY PRO HORKÉ A ALKOHOLICKÉ NÁPOJE (XPP) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.295 kg |
| EAN: | 4031222147439 |
| Barva: | bílá |
| Délka (cm): | 7.8 |
| Materiál: | plast |
| Objem (L): | 0.25 |
| Počet kusů: | 50 |
| průměr: | 78 mm |
| Průměr (cm): | 7.8 |
| Šířka (cm): | 7.8 |
| velikost: | 200 ml, 250 ml |
| Výška (cm): | 11 |
