Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Kelímek (PLA) průhledný Ø70mm 180ml [100 ks]
Kód: 76301Detailní popis produktu
Karton = 30 balení
Kelímek (PLA) průhledný Ø70mm 180ml [100 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIOPLASTOVÉ KELÍMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.273 kg |
| EAN: | 8591199763019 |
| Barva: | transparentní |
| Délka (cm): | 7 |
| Materiál: | plast |
| Objem (L): | 0.18 |
| Počet kusů: | 100 |
| průměr: | 70 mm |
| Průměr (cm): | 7 |
| Šířka (cm): | 7 |
| velikost: | 180 ml |
| Výška (cm): | 8.4 |
