Rozvážíme po Jičíně a okolí! Stačí objednat na e-shopu a objednávku vám rádi zavezeme.
Kelímek (CPLA) natural Ø57mm 100ml [50 ks]
Kód: 76310Detailní popis produktu
Karton = 20 balení
Kelímek (CPLA) natural Ø57mm 100ml [50 ks]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIOPLASTOVÉ KELÍMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.152 kg |
| EAN: | 8591199763101 |
| Barva: | bílá |
| Délka (cm): | 5.7 |
| Materiál: | plast |
| Objem (L): | 0.1 |
| Počet kusů: | 50 |
| průměr: | 57 mm |
| Průměr (cm): | 5.7 |
| Šířka (cm): | 5.7 |
| velikost: | 100 ml |
| Výška (cm): | 6 |
